شماره تماس : 02145518 - 09120253390 - 09120213393
//ثبت نام اینترنتی اسنپ

ثبت نام اینترنتی اسنپ

ثبت نام اینترنتی اسنپ


در این مقاله قصد داریم تا راهنمای ثبت نام اینترنتی اسنپ را برای رانندگانی که علاقه مند به فعالیت در شرکت اسنپ هستند خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

 


مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی اسنپ


جهت ثبت نام همراه داشتن اصل مدارک زیر لازم می باشد :

 • گواهی نامه ای که حداقل سه ماه از تاریخ صدور آن گذشته باشد
 • کارت ماشین و یا برگ سبز خودرو
 • بیمه نامه معتبر
 • معاینه فنی برای خودروهای بالای ۴ سال ساخت

برای ثبت نام اینترنتی اسنپ کافیست وارد سایت اسنپ به آدرس https://snapp.ir/drivers#sign_up شده و فرم زیر را تکمیل نمایید.

ثبت نام اینترنتی استپ

مطالعه قرارداد بین راننده و شرکت اسنپ


رانندگان محترم توجه داشته باشید که پیش از ثبت نام اینترنتی اسنپ حتما قرارداد مربوطه را مطالعه فرمایید. در ادامه می توانید تمامی مفاد این قرارداد را مطالعه نمایید.


طرفین قرارداد


۱- شرکت ایده گزین ارتباطات روماک ثبت شده تحت شماره 17 4591 و شناسه ملى 49 4 34 043 140 در اداره ثبت شرکت های تهران به نمایندگی صاحبين امضاء مجاز شرکت، به نشانی : تهران، خیابان آفریقا، خیابان عاطفی غربی، کوچه مهرداد، پلاک ۱، طبقه ۴ جنوبی که در این قرارداد شرکت نامیده میشود.


مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی اسنپ و قرارداد


 • تصویر گواهینامه،
 • تصویر کارت خودرو،
 • تصویر بیمه نامه و معاینه فنی در زمان تنظیم قرارداد توسط کاربر تحويل و صحت و اصالت مدارک مذکور مورد تائید کاربر میباشد و نامبرده متعهد میباشد.
 • کليه صفحات شناسنامه ،
 • پشت و روی کارت ملی،
 • برگ سبز خودرو،
 • اصل فیش تلفن ثابت منصوبه در نشانی محل سکونت خود،
 • تمدیدیه معاینه فنی خودرو ( در صورت نیاز به تمدید)
 • رسید گواهی عدم سوء پیشینه را تا 2 روز از امضای قرارداد
 • اصل گواهی عدم اعتیاد
 • اصل گواهی عدم سوء پیشینه
 • اصل گواهینامه تمدید شده (در صورت نیاز به تمدید) را تا 3 هفته از تاریخ تنظیم قرارداد به شرکت ارائه نماید.

همچنین کاربر متعهد میباشد در طول مدت قرارداد پیش از انقضای گواهینامه، بیمه نامه و معاینه فنی خودرو نسبت به تمدید آنها اقدام نموده و اصل و تصویر آنها را
به شرکت ارائه نماید، در غیر این صورت شرکت نسبت به غیر فعال کردن کاربر اقدام خواهد نمود.


۲- موضوع قرارداد


حق استفاده و بهره برداری موقت از نرم افزار شرکت به نام اسنب ( Snapp ) به مدت قرارداد حاضر و مطابق شرایط قراردادی


۳- مدت قرارداد


این قرارداد از تاریخ ثبت نهایی به مدت یکسال معتبر و لازم الاجرا می باشد و پس از انقضاء مدت، قرارداد به صورت خودکار تمدید خواهد شد. مگر در صورت تحقق هر یک از ۱- اعلام و ابلاغ فسخ قرارداد توسط طرفين، ۲- غیر فعال نمودن کاربر توسط شرکت


۴- مبلغ قرارداد


بهتر است پیش از ثبت نام اینترنتی اسنپ مبلغ قرارداد را ملاحظه نمایید تا مشکلی در حین کار نداشته باشید. طبق قرارداد کاربر از هر دریافتی خود از مسافر (هزينه سفر ) میزان درصد تعیین شده محل فعالیت خود مطابق جدول ذیل را به عنوان حق الزحمه خود برداشته و درصد باقی مانده را به عنوان حق استفاده و بهره برداری از نرم افزار به شرکت پراخت خواهد کرد.

 

دریافتی از مسافر ( هزینه سفر ) استان
85% آذربایجان شرقی – اصفهان – البرز – تهران – خراسان رضوی – خوزستان – فارس – قم
80% آذربایجان غربی اردبیل ایلام بوشهر – چهارمحال و بختیاری – خراسان جنوبی
خراسان شمالی – زنجان سمنان سیستان و بلوچستان قزوین کاشان –
کردستان – کرمان کرمانشاه کهگیلویه و بویراحمد – گلستان – گیلان – لرستان –
مازندران مرکزی – هرمزگان – همدان – یزد

تبصره ۲- طرفين توافق مینمایند شرکت محق در تغییر میزان حق استفاده و بهره برداری از نرم افزار خواهد بود که برابر شرایط و ماده 10 قرارداد به کاربر اعلام و ابلاغ خواهد شد.
کاربر با امضای قرارداد رضایت و موافقت خود را نسبت به اعمال تغییر فوق در میزان حق استفاده و بهره برداری از جانب شرکت اعلام مینماید.


۵- تعهدات کاربر :


۵-۱- پیش از ثبت نام اینترنتی اسنپ باید بدانید که کاریر متعهد و ملتزم میباشد حق استفاده و بهره برداری حاصل از سفرهای انجام شده از طریق نرم افزار اسنپ را به شرکت پرداخت نماید.

۵-۲- کاربر به هیج عنوان حق استفاده از نرم افزار اسنپ با خودرویی به غیر از خودروی تعرفه شده برابر این قرارداد و یا ثبت شده در نرم افزار اسنپ ( اعم از مغایرت حقوقی و فیزیکی شامل نوع، رنگ، شماره شهربانی خودرو و غیره) را نخواهد داشت.

همچنین کاربر متعهد میباشد هر گونه تغبیر ایجاد شده در خودروی ثبت شده در نرم افزار را ظرف مدت ۲۴ ساعت از تاریخ اعمال تغییرات برابر فرم تغییرات خودرو کاربر راننده به شرکت اعلام نماید و تا زمان ثبت تغییرات فوق توسط شرکت حق استفاده از خودروی مذکور را در نرم افزار اسنپ نخواهد داشت.

در صورت عدم رعایت این موضوع چه به صورت کلی و چه به صورت جزئی از سوی کاربر ، شرکت حق فسخ فوری قرارداد حاضر و مسدود نمودن حساب کاربری وی را خواهد داشت.

۵-۳- پیش از ثبت نام اینترنتی اسنپ باید بدانید که کاربر تابید و اقرار مینماید که هیچگونه رابطه استخدامی و کاری مشمول قانون کار با شرکت نداشته و ندارد و صرفا نامبرده استفاده کننده از خدماتی است که از طريق نرم افزار اسنپ و به منظور معرفی کاربر مسافر به قصد تسهیل انجام سفر به وی عرضه می شود.

همچنین کاربر حق گرفتن هيچ گونه گواهی مبنی بر اشتغال به کار و برای شرکت تحت هر عنوان اعم از تعهد حقوقی و گواهی اشتغال و غبره نداشته و نخواهد داشت.

۵-۴- پایبندی به رفتار اجتماعی، شغلی اخلاقی مناسب و قائونی و رعایت کلیه ضوابط، قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه انضباطی شرکت در زمان استفاده از خدمات شرکت و انجام سفر و بعنوان کاربر شرکت بر عهده کاربر بوده و شرکت که صرفا ارائه دهنده خدمات نرم افزاری است نقشی در ابن میان نخواهد داشت.

نهایتا کلیه مسئولیتهای کیفری و حقوقی ناشی از جرائم و تخلفات احتمالی کاربر بر اساس اصل شخصی بودن جرم و مجازات مندرج در قانون مجازات اسلامی و اصل جبران زیان توسط وارد کننده ضرر در قانون مسئولیت مدنی بر عهده کاربر بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی اعم از کیفری و حقوقی در قبال ایشان و یا اشخاص ثالث اعم از حقیقی و حقوقی نخواهد داشت.

۵-۵- کاربر تایید مینماید که در ارتباط با فعالبت خود از کلیه قوانین و مقررات مربوط به کار و بیمه های تامین اجتماعی و همچنین قوانین مربوط به مالیات، عوارض، راهنمایی و رانندگی امور صنفی و نظایر آن کاملا مطلع بوده و از ابن حيث در صورت عدم اجرای قوانین و مقررات مربوط از سوی کاربر هیج گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

۵-۶- نظر به اینکه مسافران از طریق نرم افزار اسنپ با کاربر ارتباط پیدا کرده و از خدمات وی برای رسیدن به مقصد استفاده میکنند، کاربر موظف است برای حفظ اعتبار نام شهرت و برند اسنپ، کلیه ضوابط اخلاقی و پسندیده، شئون شرعی، رفتار احترام آمیز، امانت داری و کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را در ارتباط با مسافر رعایت نماید.

همچنین کاربر متعهد میباشد که چارچوب توصبه های شرکت از قبیل نوع رفتار با مسافر، وضعیت فنی و ظاهری مناسب خودرو و غیره را رعایت کند و در هر حال خود کاربر منحصرا مسئول و پاسخگوی هرگونه اعتراض و شکایات احتمالی مسافران در رابطه با نوع عملکرد، رفتار و غيره خواهد بود.

۵-۷- کاربر متعهد و ملتزم میباشد فتوکبی برابر اصل کارت خودرو، سند مالکیت خودرو، معاینه فنی خودرو، بیمه نامه، کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه، قبض تلفن ثابث محل سکونت خود، یک قطعه عکس 3×4 و هر مدرک دیگری را که مورد نیاز شرکت باشد در اختبار شرکت قرار دهد.

در غیر این صورت شرکت مجاز به فسخ قرارداد و مسدود نمودن حساب کاربری وی خواهد بود.

۵-۸- کاربر تعهد مینماید که حق دسترسی و بهره برداری از نرم افزار موضوع قرارداد را به هیج شخص حقیقی و با حقوقی ثالث واگذار نموده و تنها شخصا و با مباشرت
فسخ فوری قرارداد حاضر و مسدود نمودن حساب کاربری وی اقدام نماید.

همچنین در فاصله استفاده از نرم افزار از سوی شخصی غیر از کاربر تا زمان مسدود شدن حساب کاربری، تمامی مسئولیتهای قراردادی و قانونی متوجه شخص کاربر خواهد بود.

۵-۹- کاربر متعهد و ملتزم است تا پایان مدت قرارداد اعم از انقضا مدت با اعمال فسخ و مسدود کردن حساب کاربری وی، با هیج شخص حقیقی با حقوقی دیگری در زمینه موضوع قرارداد ( شرکتهای مشابه ) همکاری نکرده و خدمات موضوع قرارداد را صرفا و انحصارا از شرکت ایده گزین ارتباطات روماک دریافت کند.

جهت اطمینان از اجرای صحیح این شرط، در صورت لزوم و به منظور بهبود خدمت رسانی شرکت مجاز است به اطلاعات مرتبط با موضوع این بند در ابزاری که اپلیکیشن اسنپ نصب شده ویا به طرق مقتضی دیگر، دسترسی داشته باشد .

۵-۱۰- پیش از ثبت نام اینترنتی اسنپ باید بدانید که کاربر متعهد و ملتزم میباشد تمامی همکاریهای لازم را برای انجام فرایندهای شرکت اعم از تجهیز، آموزش و نظارت انجام دهد.

۵-۱۱- در صورتی که عدم انجام تعهدات قانونی و قراردادی توسط کاربر نسبت به کاربر مسافر یا هر شخص دیگر موجب الزام شرکت از طريق مراجع اعم از قضایی و اداری و اشخاص دیصلاح به پرداخت وجهی تحت هر عنوان اعم از جزای نقدی یا خسارت به هر عنوان به اشخاص ثالث اعم از حقیقی و حقوقی، دولتی و خصوصی گردد کاربر متعهد و ملتزم میباشد کليه وجوه مذکور را به شرکت پرداخت نماید.

در این صورت شرکت مجاز خواهد بود تسبت به وصول و برداشت خسارات وارده از محل مطالیات کاربر بدون نیاز به طی هیچگونه تشریقات قانونی و قضایی اقدام نماید و یا در صورت عدم کفایت مطالبات کاربر برای جبران خسارات وارده و وجه التزام مندرج نماید.

۵-۱۳- کاربر با مطالعه کامل مقررات، آئین نامه ها، دستورالعملها و ضوابط شرکت که در سایت و کانال شرکت وارد گردیده است، اقرار و تائید می نماید از مفاد آنها مطلع بوده و با آگاهی کامل متعهد و ملتزم میباشد کلیه مقررات، آئين نامه ها، ضوابط و دستورالعملهای شرکت از جمله قوانین و مقررات، شرایط حریم خصوصی و آئین نامه انضباطی کاربران راننده را که بعنوان متممهای این قرارداد محسوب میشود رعایت و عمل نماید.

همچنین کاربر ضمن اعلام پایبندی به کلیه موارد فوق، موافقت و رضایت خود را نسبت به تمکین نمودن از تصميمات مراجع و اشخاص تصمیم گیرنده شرکت در خصوص اعمال ضمانت اجراهای مربوطه از جمله تبعات مندرج در آئین نامه انضباطی و تصميمات کمیته انضباطی شرکت اعلام مینماید و بدین وسیله کلیه حقوق خود را نسبت به اعتراض به تصميمات مذکور اسقاط می نماید.

۵-۱۳- نظر به اینکه شرکت با ارائه خدمات نرم افزاری، به منزله یک واسط عمل کرده و تنها ارتباط میان مسافران متقاضی سفر و کاربران راننده را تسهیل مینماید، ضامن صلاحیت، رفتار و اعمال مسافران در مقابل کاربر راننده نبوده و هیچ گونه مسئولیت حقوقی و کیفری در این خصوص و اتفاقات حين سفر نخواهد داشت.

۵-۱۴- پیش از ثبت نام اینترنتی اسنپ باید بدانید که کاربر متعهد و مکلف میباشد کلیه تعهدات مندرح در آئین نامه انضباطی شرکت را که به عنوان متمم شماره یک این قرارداد میباشد رعایت نموده و در صورت تخلف، ملزم به پرداخت وجه التزام تعیین شده در آئین نامه انضباطی بر اساس نوع تخلف میباشد.

وصول تمام یا قسمتی از خسارات و وجه التزام فوق از اعتبار ریالی کاربر نزد شرکت بلامانع میباشد و یا در صورت عدم کفایت مطالبات کاربر برای جبران خسارات وارده و وجه التزام فوق، شرکت مجاز خواهد بود نسبت به مطالبه آنها از کاربر از طریق مراجع ذيصلاح قضایی اقدام نماید.

۵-۱۵- کاربر متعهد و مکلف میباشد کليه تعهدات و الزاماتی را که در این قرارداد قید گردیده است رعایت نموده و در صورت تخلف (تاخیر یا عدم انجام تعهد)، شرکت علاوه بر حق الزام به انجام تعهد، مستحق وصول مبلغ ده میلیون تومان به عنوان وجه التزام قراردادی از کاربر میباشد.

وصول تمام یا قسمتی از خسارات و وجه التزام فوق از اعتبار ریالی کاربر نزد شرکت بلامانع میباشد و یا در صورت عدم کفایت مطالبات کاربر برای جبران خسارات وارده و وجه التزام فوق، شرکت مجاز خواهد بود نسبت به مطالبه آنها از کاربر از طريق مراجع ذبصلاح قضایی اقدام نماید.


۶- تعهدات شرکت


۱-۶- پیش از ثبت نام اینترنتی اسنپ باید بدانید که شرکت متعهد میگردد به محض اطلاع، نسبت به رفع عیوب و خرابیهای احتمالی نرم افزار اقدام نماید.

۲-۶- شرکت متعهد میگردد کلیه آموزشهای لازم به منظور استفاده رانندگان از نرم افزار را به رایگان انجام دهد.


۷- شرایط خاتمه قرارداد


۷-۱- خاتمه مدت قرارداد: قرارداد بلافاصله پس از اعمال هر یک از شرایط مندرح در ماده ۳ قرارداد خاتمه یافته و کاربر متعهد به انجام تشریفات مربوطه از جمله تسویه حساب و پرداخت مبلغ كل مورد اشاره در ماده ۴ به شرکت میباشد.

۲-۷– فسخ قرارداد: شرکت حق دارد بدون مراجعه به مراجع قضائی یا سایر مراجع ذیصلاح، در صورت احراز شرایط فسخ که در قرارداد و قانون قيد گردیده است اقدام به فسخ قرارداد و غير فعال نمودن کاربر نسبت به استفاده از نرم افزار نماید و کاربر ضمن پذیرش تصميمات شرکت حق هر گونه اعتراضی در این خصوص را از خود سلب و ساقط مینماید.

لازم به توضیح است که غير فعال نمودن کاربر توسط شرکت دلیل فسخ قرارداد میباشد.


۸- تصدیقات قراردادی


پیش از ثبت نام اینترنتی اسنپ باید بدانید که کاریر در کمال صحت عقل و اراده اقرار می نماید واجد کلیه شرایط قانونی و قراردادی نسبت به استفاده از خدمات شرکت جهت انجام سفر از جمله عدم سوء پیشینه، عدم اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی و عدم استعمال و مصرف آنها بوده و همچنین اقرار مینماید.

کلیه اظهارات، اعلاماته تائیدیه ها، محتویات و مندرجات این قرارداد و اطلاعات اعلامی و مدارک ارائه شده به شرکت و هر آنچه که در آینده اعلام و ارائه میگردد منطبق با واقع و حقیقت میباشد.

در صورتیکه به هر دليل اعم از اعلام مراجع و اشخاص، خلاف اظهارات کاربر اعلام با احراز گردد شرکت محق می باشد ضمن غير فعال نمودن دائمی کاربر به جهت تخلف نامبرده برابر بند ۵-۱۵ اقدام به وصول وجه التزام مندرج در قرارداد نماید.

وصول تمام یا قسمتی از خسارات و وجه التزام فوق از اعتبار ریالی کاربر نزد شرکت بلامانع میباشد و یا در صورت عدم کفایت مطالبات کاربر برای جبران خسارات وارده و وجه التزام فوق، شرکت مجاز خواهد بود نسبت به مطالبه آنها از کاربر اقدام نماید.

تبصره ۴- احراز شرایط و اعمال فسخ و غیر فعال کردن کاربر با شرکت می باشد و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به آن را نداشته و نخواهد داشت.


۹- حوادث غير قابل پیش بینی (قوه قاهره یا فورس ماژور)


۱-۹- در صورت بروز هر گونه حادثه خارجی از جمله بلایای طبیعی که غیر قابل پیشبینی و رفع برای طرفین باشد و مانع از اجرای موقتی با دائمی تعهدات طرفین گردد انجام تعهدات طرفین تا رفع آن معلق خواهد شد. در صورتیکه اجرای تعهدات قراردادی پس از تعلیق به جهت طولانی بودن با از بین رفتن امکانات میسر نگردد قرارداد فسخ خواهد شد.

۲-۹- در صورتی که حادثه خارجی داخل در مصادیق قوه قاهره نبوده لیکن مانع از اجرای تعهدات موقتی یا دائمی شرکت گردد از جمله قطع شدن سرویسهای اینترنتی، تصمیمات لازم الاجرای مراجع ذیصلاح و موارد فنی، شرکت تا رفع آن متعهد به اجرای قرارداد نمیباشد و در ابن خصوص کاربر حق طرح ادعایی نسبت به شرکت را اعم از حقوقی و اداری نخواهد داشت.


۱۰ – توافق از راه دور


۱-۱۰-  هنگام ثبت نام اینترنتی اسنپ ، طرفين توافق مینمایند جهت مبادله آسان اطلاعات، كليه تغییرات و الحاقیه های قرارداد حاضر اعم از زمان قرارداد تغییر و اضافه کردن شروط از جمله افزایش حق استفاده و بهره بردای از نرم افزار، اعمال حق فسخ و ارسال اخطاریه و ابلاغیه های مربوط به شرکت، از طریق نرم افزار شرکت بعمل آید.

و طرف قرارداد ضمن پذیرش اطلاع از شرایط و روند اجرایی توافق از راه دور و به صورت الکترونیکی، موافقت خود را نسبت به اعمال هر گونه شرابط و توافق جدید را از طریق فضای مجازی و بصورت الکترونیکی اعلام میکند.

۲-۱۰- هنگام ثبت نام اینترنتی اسنپ ، حساب کاربری ایجاد شده برای کاربر، متعلق به شخص کاربر و استفاده از آن قائم به شخص نامبرده و غیر قابل انتقال می باشد، کلیه مسئولیت های مربوط به حفظ و حراست از حساب کاربری برعهده کاربر است، کاربر ضمن پذیرش کلیه مسئولیت ناشی از استفاده حساب کاربری، همه داده پیامهای صادره از طريق حساب کاربری مذکور اعم از شکل، عبارت، تائیدیه، انتخاب اشکال و تانید آنها را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیامهای ارسال شده از ناحية کارير غیر قابل استماع و مردود است.

۳-۱۰- کاربر اقرار مینماید هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبين تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیامهای صادره از طرف شرکت به منزله امضای الکترونیکی و قبولی محسوب میشود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غير قابل استماع و مردود میباشد.

۴-۱۰- هنگام ثبت نام اینترنتی اسنپ ، کاربر با امضاء قرارداد قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هر گونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق نرم افزار و الکترونیکی اعلام مینماید.

۵-۱۰ – کلیه رویه های حقوقی و فنی اعم از احراز هویت کاربر، ایجاب و قبول، امضای الکترونیکی و تائیدیه های مرتبط ارائه شده توسط شرکت جهت انعقاد قرارداد الکترونیکی با کاربر از طریق اپلیکیشن مورد قبول کاربر بوده و هر گونه روش فنی جهت تنظيم قرارداد از جمله ایجاب و قبول به مثابه توافق کتبی می باشد و هرگونه ادعای ی اعم از انکار و تردید نسبت به قرارداد الکترونیکی غير قابل استماع و مردود می باشد.

۶-۱۰- با توجه به انعقاد قرارداد حاضر به صورت الکترونیکی و در فضای مجازی، کاربر قبولی خود نسبت به تعيین اقامتگاه شرکت را به عنوان محل انعقاد قرارداد اعلام می نماید.


۱۱- سایر شرایط


۱-۱۱-  هنگام ثبت نام اینترنتی اسنپ ، هیچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معنای شراکت. وجود رابطه کارگر و کار فرمائی و پیمانکاری بین کاربر و شرکت نبوده و نخواهد بود.

۲-۱۱- هیج یک از طرفین جز با توافق کتبی طرف دیگر حق واگذاری تکالیف و حقوق مندرج در این قرارداد را به اشخاص ثالث ندارد.

۳-۱۱-  این قرارداد هرگونه توافق یا ترتیبات شفاهی یا کتبی را که ممکن است در گذشته بین طرفین واقع شده باشد، فسخ میکند

۱۱-۴- اصلاح و تغيير این قرارداد فقط با توافق کتبی طرفین یا نمایندگان مجاز آنان امکان پذیر خواهد بود


۱۲- نمایندگان شرکت


با توجه به مصوبات مندرج در متمم شماره یک این قرارداد (آئین نامه انضباطی کاربران راننده) هر شخص یا اشخاصی که توسط شرکت جهت رسیدگی به اعمال، رفتار و کردار کاربران راننده با هر عنوانی اعم از کمیته انضباطی و همچنین اتخاذ تصمیم و اعمال ضمانت اجراها، تشويقات و تصمیمات برابر این قرارداد و آئین نامه های مذکور و هر گونه مصوبه و دستورالعمل و تصميمات در حال و آینده معرفی میشوند بعنوان نمایندگان قانونی شرکت بوده و تصمیمات و اقدامات نامبردگان به مانند تصميمات شرکت بر اساس اختیارات و مصوبات مذکور مورد تایید کاربر میباشد و کاربر حق خود را از هرگونه اعتراض نسبت به تصمیمات و اقدامات مذکور سلب و ساقط نموده و ملزم و مکلف به اجرای تصمیمات مذکور میباشد.


۱۳- اقامتگاه قانونی طرفین


نشانی های اعلام شده از سوی شرکت و کاریر مندرج در این قرارداد اقامتگاه قانونی تلقی و کلیه مکاتبات ارسالی از سوی هر یک از طرفین يا مراجع قانونی به نشانی مذکور ابلاغ شده محسوب میگردد، مگر اینکه طرفین قبلا تغییر نشانی را به طور کتبی به یکدیگر اطلاع داده باشند.


۱۴- فسخ قرارداد


پیش از ثبت نام اینترنتی اسنپ باید بدانید که این قرارداد در یک نسخه بین طرفین و در شهر تهران تنظیم و طرفین در کمال صحت سلامت عقل و اراده اقدام به امضای قرارداد نموده و برابر قانون از جمله مواد ۱۰، ۲۱۹، ۲۰ ۲، ۳۲۸ قانون مدني بين طرفین و قائم مقامات قانونی آنها لازم الاجرا و لازم الاتباع میباشد. این قرارداد در ۱۴ ماده و ۴ تبصره تنظیم و به امضاء طرفین رسید.

By |2021-03-01T15:55:21+03:30مارس 1st, 2021|اخبار|بدون ديدگاه

About the Author:

ثبت ديدگاه

لطفا برای ثبت هر گونه سفارش مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.